113. Тиждень права з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України

      Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України, з 20 по 23 серпня 2018 року проводить тиждень права, в рамках якого заплановано здійснення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

   Місія Тижня права – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.

З 20 по 23 серпня 2018 року здійснюватиметься надання професійної безоплатної правової допомоги.

Захід буде проведено у місті Києві, Київській, Луганській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

Надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься:

у місті Києві та Київській області – представниками Інституту політико-правових та релігійних досліджень спільно з юристами Юридичної компанії «АЮР КОНСАЛТИНГ»

   Запис на консультацію шляхом направлення е-листа на е-mail: institute2014@ukr.net, вказавши у темі «Тиждень права до Дня незалежності України».

 

   у Донецькій та Луганській області  – представниками Інституту політико-правових та релігійних досліджень спільно з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення. Запис на консультацію у м. Маріуполі та м. Курахово (Сошников Антон Олександрович) шляхом направлення е-листа на адресу: anton1232006@rambler.ru, вказавши у темі «Тиждень права до Дня незалежності України».

   у Дніпропетровській області– у м. Кривий Ріг, Науковим товариством студентів, курсантів, слухачів, аспірантів і ад’юнктів ДЮІ МВС України, експертами Інституту політико-правових та релігійних досліджень.

Запис на консультацію у м. Кривому Розі: Піддубна Дар’я Сергіївна – кандидат юридичних наук, голова Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів і ад’юнктів ДЮІ МВС України, експерт Інституту політико-правових та релігійних досліджень (al_su89@meta.ua).

   Організатор заходу: Герасименко Олександр Олександрович

   Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень,

   Керівник Секретаріату Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 

е-mail: institute2014@ukr.net

   Детальніше за посиланнямhttps://www.facebook.com/institute2015/

   Партнери заходу: Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України; Інститут політико-правових та релігійних досліджень, ДЮІ МВС України;   «K-project center»; Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Юридична компанія «АЮР КОНСАЛТИНГ», Координаційна рада молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

   Утверджуємо повагу до права через довіру до правників

 

Institut

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

вверх