176. Верховна Рада України прийняла важливі євроінтеграційні законопроекти

   12 вересня 2019 року Верховна Рада України прийняла важливі євроінтеграційні законопроекти:

   1)  332-ма голосами підтримала в першому читанні Проект Закону №1048 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо деяких питань функціонування авторизованих економічних операторів» (http://bit.ly/2mcRLp9).

   Законопроект забезпечить:

   — надання суттєвих спрощень митних формальностей для підприємств з високим ступенем довіри;

   — закладення передумов для майбутнього визнання статусу авторизованих економічних операторів, що надається митними органами України, уповноваженими органами країн ЄС, та участь українських АЕО у формуванні так званих безпечних ланцюгів постачання товарів відповідно до вимог Рамкових стандартів ВМО;

   — підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на зовнішньому та внутрішньому ринку.

   2)  333-ма голосами підтримано в першому читанні та в цілому Проект Закону №1082 «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи» (http://bit.ly/2k9iQsy).

   Законопроект забезпечить:

   — наближення українського законодавства у митній сфері до митного законодавства ЄС, як це визначено в стандартах ЄС та міжнародних стандартах.
    — можливість підприємствам використовувати єдину митну декларацію та єдину гарантію для переміщення товарів від країни-відправлення до країни-призначення через всі кордони Договірних сторін Конвенції про процедуру спільного транзиту без затримок.

- обмін митною інформацією з 35 країнами європейського регіону та підвищить ефективність використання системи аналізу ризиків.

   — запровадження європейської практики прозорих та надійних процедур, від яких «виграють» всі українські учасники ланцюга постачання товарів та фінансовий сектор, а оновлена митна служба отримає можливість запровадити надійні процеси контролю за переміщенням товарів.

 

   Рубрика: 

   Питання торгівлі

 

 

   Джерело:

   https://eu-ua.org/novyny/verhovna-rada-ukrayiny-pryynyala-vazhlyvi-yevrointegraciyni-zakonoproekty

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

вверх