34. ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТІВ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Останнім часом українське законодавство підлягає постійним змінам. Не оминули ці зміни й неприбуткові організації.

Всім неприбутковим організаціям необхідно переглянути свої установчі документи, вжити заходи щодо їх вдосконалення, внести зміни з урахуванням актуальних норм чинного законодавства та подати документи для державної реєстрації таких змін.

Звертаємо увагу, що зазначені вимоги поширюються не тільки на громадські об’єднання, а й на творчі спілки та їх місцеві осередки, професійні спілки та їх об’єднання, організації роботодавців та їх об’єднання.

Нагадуємо, що невиконання вимог щодо приведення установчих документів неприбуткових організацій до вимог пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України тягне за собою виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Верховна Рада України з прийняттям 21 грудня 2016 року Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» відтермінувала строк приведення установчих документів неприбуткових організацій у відповідність до норм Податкового кодексу України, а саме до01 липня 2017 року.

В той же час Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області закликає не зволікати з цим процесом, не очікувати червня місяця, а забезпечити подання документів для державної реєстрації змін до установчих документів вже зараз.

Отже, зметою уникнення черг та вчасної реєстрації змін необхідно завчасно звернутись до Головного територіального управління юстиції безпосередньо (м.Краматорськ, бул.Машинобудівників, 32, к.406), або подати документи через Центри надання адміністративних послуг та місцеві центри безоплатної вторинної правової допомоги області.

Нагадуємо, що Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області з цього приводу розроблено методичні матеріали, з якими можливо ознайомитися за посиланням http://ddr.justice-dn.gov.ua/.

Також з метою отримання консультацій у відділі державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області щосереди працює «гаряча лінія» (06264) 4-00-25.

 

Відділ державної реєстрації

 друкованих засобів масової інформації

Управління державної реєстрації

Головного територіального

управління юстиції у Донецькій області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

вверх